رنگ در دکوراسیون داخلی ( رنگ نارنجی)

نارنجی، رنگی انرژی بخش و موثر در درمان افسردگی، برای استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل باید نکته هایی را رعایت کنیم که در این مطلب به این نکته ها اشاره شده.

اتاق نشیمنی که رو به شمال است ممکن است فضای مطبوعی برای شما نداشته باشد، اما استفاده از رنگ نارنجی و ترکیب آن با رنگ آبی و خاکستری می تواند همان محیط کسل کننده را به محیطی دلپذیر تبدیل کند.

رنگ نارنجی در سرویس های بهداشتی که فاقد نورگیری مناسب هستند نیز گزینه مناسبی است. یکی از ایده ها برای استفاده از رنگ نارنجی در این فضا را با شما درمیان می گذاریم، می توانید از رنگ نارنجی برای دیوارها استفاده کنید و برای کف از کاشی هایی با رنگ آبی و سفید بهره ببرید. قفسه های سرویس تان را ترکیب رنگ نارنجی و سفید و وان و دستشوئی را نیز سفید انتخاب کنید. با این کار فضای سرد و خشک سرویس را به فضایی گرم و مطلوب تبدیل می کنید و دیگر از کمبود نور در محیط آزرده نخواهید بود.

آشپزخانه محیطی است که باید تداعی کننده احساس آرامش باشد بنابراین انتخاب رنگ نارنجی می تواند گزینه مناسبی باشد. می توانید از رنگ نارنجی برای کابینت آشپزخانه استفاده کنید و دیوار ها را سفید نقاشی کنید، همچنین لوازم آشپزخانه را نقره ای و کاشی های کف را از تلفیق دو رنگ خاکستری و آبی انتخاب کنید.

 

منبع : luxazin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*